Apie restoraną

TRADICINIS LIETUVIŠKAS RESTORANAS

Senoji Trobelė

– jaukus lietuviškos virtuvės šeimos restoranas. Čia galėsite paragauti pagal senąsias lietuvių tradicijas pagamintų mėsos, žuvies, vegetariškų patiekalų ir užkandžių, pasimėgauti tradiciniais lietuvių gėrimais: gira, alumi ir midumi. Mėgautis patiekalais galėsite ir išpuoselėtame vidiniame kiemelyje.

Lietuvos kulinariniam paveldui atėjo laikas atgimti. Ilgus metus veikiančiame autentiškame šeimos restorane „Senoji trobelė“ kiekvienas svečias gali paskanauti ypatingų lietuviškų vaišių, nuo seniausių paveldo receptų iki bajoriškų patiekalų. Lietuviui duona visais laikais buvo ir tebėra vienas svarbiausių ir labiausiai gerbiamų patiekalų. Restorane kasdien kepama duona pagal lietuvių protėvių receptus iš natūralaus raugo, su linų sėmenimis, sėlenomis, saulėgrąžomis.

Iki Antrojo pasaulinio karo Lietuvoje buvo ypač mėgstami ir populiarūs ėrienos patiekalai. Dėl švelnaus skonio ėriena buvo vertinama ne tik rūmuose. Ėrienos patiekalai per šventes puošdavo ir paprastų lietuvių stalą, jais gali pasimėgauti ir „Senosios trobelės“ svečiai. Senieji Lietuvos didikai augino elnius, kurių medžioti į mūsų kraštą susirinkdavo kilmingi ponai iš Anglijos, Prancūzijos ir Rusijos.

Restorane galima paragauti ypatingų elnienos patiekalų, kuriais gardžiuodavosi Lietuvos didikai. Lietuva nuo seno garsėja kaip darbščių žemdirbių kraštas, todėl vegetariškų patiekalų mėgėjai atras jiems įprastos virtuvės patiekalų, pagamintų iš Lietuvoje užaugintų produktų.
Nenuvilsime ir desertų mėgėjų…

Restorano „Senoji trobelė“ šeimininkai ypatingą dėmesį skiria ne tik maistui, bet ir gėrimams. Lietuviškas alus – vienas mėgstamiausių šio krašto vyrų gėrimas. Restorane svečiai gali paragauti ir palyginti įvairių mažųjų Lietuvos bravorų virtą alų. Tai vieni geriausių Lietuvos gamintojų, išlaikę senąsias alaus gamybos tradicijas ir išskirtinį skonį.
Renkantis stipresnius gėrimus, būtina paragauti lietuviško midaus. Tai išskirtinis lietuviškas produktas, pagamintas iš vietinio medaus ir iš tame pačiame regione užaugusių žolelių natūralios fermentacijos mielėmis būdu.

Kiekvienas midus turi savo išskirtinį skonį ir aromatą. Įmonės pasididžiavimas yra 75 laipsnių stiprumo midaus balzamas „Žalgiris“. Tai unikalus, ypač aukštos kokybės produktas, gaunamas keturis kartus distiliuojant midų ir pagardinant jį visa puokšte kvapiųjų žolynų. Šio gėrimo gamyba trunka dvejus metus, o vėliau jis dar gali būti brandinamas.
Primename, kad maistu mėgautis galima ne tik viduje, bet ir lauko terasoje.